هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در فردیس

 

برای نصب مطمئن سنگ های نما یکی از بهترین راه ها، نصب با پیچ و رولپلاک است.

پیچ و رولپلاک نما در فردیس برای ساختمان های در حال ساخت یا برای بازسازی و ترمیم نما انجام می شود و برای نصب سنگ ها با پیچ و رولپلاک از پیچ های 6 تا 8 سانتی متری گالوانیزه، رولپلاک مخصوص و دریل استفاده می شود و نصاب کاملا به عمل نصب مسلط است.

نصاب ها برای کار در ارتفاع از طناب های مخصوص کار در ارتفاع یا همان راپل و یا نصب داربست استفاده می کنند و پیچ کردن سنگ نما در فردیس را انجام می دهند.

برای پیچ و رولپلاک سنگ نما در فردیس، نصاب ها و متخصصین نصب، با توجه به اندازه ی سنگی که قرار است برای نما استفاده شود تعداد پیچ مشخصی استفاده می کنند و اصولا هر 40 سانتی متر یک پیچ استفاده می شود، البته باز هم بسته به اندازه ی سنگ های مورد استفاده، تعداد پیچ ها متغیر است و سنگ های بسیار کوچک که اخیرا در نما استفاده می شوند هم با روش های مخصوص با پیچ و رولپلاک قابل نصب هستند.

سوراخ کردن سنگ ها برای جای پیچ ها اصولا روی زمین انجام می شود و با دریل های مخصوص سوراخ هایی به قطر 6 تا 7 میلیمتر بر روی سنگ ها ایجاد می کنند و با پیچ های گالوانیزه و رولپلاک سنگ ها را نصب کرده و با بتونه ی همرنگ سنگ نما، پیچ ها را مخفی می کنند تا بیننده متوجه پیچ ها نشود.

مراحل پیچ و رولپلاک نما در فردیس درست و با دقت انجام می شود و نصاب ها تجربه ی بالایی در این زمینه دارند.

 

قیمت پیچ رولپلاک نما در البرز

مراکز و کسانی که پیچ و رولپلاک نما در فردیس انجام می دهند

برای انجام کار های مهم و حساسی مانند پیچ و رولپلاک نما در فردیس نمی توان کار را به هر کسی سپرد و حتما برای این کار باید با افرادی که تجربه ی کافی دارند مشورت کرد و به شرکت های مختلف نصب سنگ داربست مراجعه کرده و با مشاورین آن ها صحبت و گفت و گو کرد.

نصب سنگ ها برای نما کاری است که باید نصاب های آن آموزش های لازم را دیده باشند چرا که هم کار بسیار خطر ناک و حساسی است و هم کاری است که بدون تجربه و آموزش انجام آن امکان پذیر نمی باشد.

پیچ و رولپلاک نما در فردیس نیز توسط افراد خبره ای انجام می شود که با خیال راحت می توانید کار را به آن ها بسپارید.

نصاب های سنگ نما اگر حرفه ای و کار بلد باشند کار را سریع انجام می دهند و نمایی یکدست و زیبا را به وجود می آورند.

با توجه به اینکه برای نصب، سوراخ هایی روی سنگ باید ایجاد شود تا پیچ ها درون آن ها قرار گیرند، نصاب باید به شکلی این سوراخ ها را با بتونه بپوشاند که معلوم نباشند.

این نصاب ها از هر روشی که نصب را انجام می دهند چه با طناب مخصوص چه از طریق نصب داربست، باید بیمه باشند تا با بروز هر گونه آسیبی دچار مشکلات نشوند.

پیچ و رولپلاک نما در فردیس اگر با طناب انجام شود بهتر است و برای اطمینان بیشتر اصولا از دو طناب استفاده شود تا اگر برای یکی از طناب ها مشکلی پیش آمد طناب دیگر برای حفظ سلامت نصاب وجود داشته باشد.

برخی مواقع پیش می آید که تعدادی از سنگ های نمای یک ساختمان لق می شود یا سقوط می کنند که نصاب ها در اینصورت نیز می توانند با پیچ و رولپلاک کردن سنگ ها ترمیم را انجام دهند.

 

مزایای پیچ و رولپلاک نما در فردیس

راه های زیادی برای نصب سنگ های نما وجود دارد مانند چسب های مخصوص، استفاده از سیمان برای چسباندن سنگ ها و … ولی پیچ و رولپلاک سنگ نما در فردیس یکی از مطمئن ترین راه های نصب می باشد چرا که احتمال لق شدن سنگ ها خیلی کمتر است و این موضوع مهمترین مزیت نصب به روش پیچ و رولپلاک کردن است و این روش دوام بیشتری نسبت به بقیه ی روش ها دارد.

سوراخ کردن سنگ های نما برای پیچ کردن، توسط دریل های مخصوص انجام می شود تا سنگ ها دچار ترک و شکستگی نشوند و هنگام نصب روی این سوراخ ها با بتونه پوشانده می شود و اثری از سوراخ باقی نمی ماند.

یکی دیگر از مزایای پیچ و رولپلاک نما در فردیس این است که در این زمینه افراد حرفه ای و با تجربه ای در این منطقه وجود دارد و خیلی سریع نصب را انجام می دهند.

پیچ و رولپلاک وسیله هایی ارزان و قابل دسترس هستند به همین دلیل هزینه های زیادی برای خرید آن ها متقبل نخواهید شد و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

هنگام نصب برای حفظ امنیت، بهتر است نصاب مراقب عابرین باشد تا سنگ یا جسم سنگینی سقوط نکند و دچار مشکلات شوند و حتی بهتر است زمانی را برای این کار انتخاب کنند که رفت و آمد کمتر می باشد.

با توجه به اینکه ساخت ساختمان های جدید در مناطق مختلف مثل فردیس رو به افزایش است، پیچ و رولپلاک نما در فردیس هم بیشتر شده و مطمئنا راه درستی برای نصب سنگ های نما می باشد.

سازنده های ساختمان بهتر است برای سنگ های نما، سنگ های مقاوم و مرغوب تهیه کنند تا با دریل کاری و پیچ و رولپلاک کردن دچار ترک و شکستگی نشوند.

 

 

موارد استفاده ی پیچ و رولپلاک نما در فردیس

برای ساختمان های در حال ساخت که به مرحله ی نصب سنگ های نما رسیده پیچ و رولپلاک نما در فردیس انجام می شود و با توجه به ارتفاع ساختمان زمان نصب متغیر است.

علاوه بر ساختمان های در حال ساخت، برای ساختمان های قدیمی که بازسازی می شوند هم پیچ و رولپلاک سنگ های نما انجام می شود و سنگ های جدید را به این روش نصب می کنند تا دوام طولانی تری داشته باشند.

همانطور که گفته شد از پیچ و رولپلاک نما در فردیس برای ترمیم سنگ های لق شده و سقوط کرده هم استفاده می کنند تا سنگ ها در جای خود تثبیت شوند و مجدد سقوط نکنند.

در کل هر مکانی که احتیاج به نصب سنگ نما دارد می توان با استفاده از پیچ و رولپلاک انجام شود زیرا بسیار راه مطمئنی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *