اهمیت نمای ساختمان در فردیس کرج

اب بندی نما در فردیس و هویت بخشیدن به ساختمان، محافظت از ساختمان در برابر عوامل طبیعی، زیباسازی فضای شهر و عایق بندی ساختمان از مهمترین دلایل نما سازی است.

قیمت ها بر حسب کنتراتی است و باید نما را بازدید کنیم تا قیمت بدهیم.

ساختمان ها با نمای زیبایشان چشم اندازهای خیره کننده ای در شهر ایجاد میکنند و به شهر ظاهری دلنشین میبخشند. نمای ساختمان از خروج هوای گرم در زمستان و ورود هوای گرم در تابستان جلوگیری میکند. دربرابر نفوذ نم و رطوبت مانند سد عمل میکند و مانع نفوذ آب به ساختمان میشود. دربرابر تابش اشعه های خورشیدی و آب و هوای نامطلوب از ساختمان حفاظت میکند.
از این رو نماسازی از مراحل با اهمیت ساختمان سازی شمرده میشود. به همین دلیل ما اینجاییم تا با عایق کاری نما ساختمان و ضد آب سازی نما در فردیس از آسیب رسیدن به نمای زیبای ساختمان شما جلوگیری کنیم.

عایق کاری نمای ساختمان از منظر قانون

مقررات ملی ساختمان که در سال 1381 وضع شد از ضرورت عایق بندی ساختمان برای صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ محیط زیست میگوید. بر طبق این مقررات عایق بندی اجزای بیرونی ساختمان‌هایی که در مناطق شهری ساخته می‌شوند الزامی است. مبحث هجدهم و نوزدهم این قانون عایقبندی دیوارها و سقف ‌هایی که از یک طرف با محیط داخل ساختمان و از طرف دیگر با هوای آزاد در تماس هستند را برای گرفتن گواهی پایان کار ساختمان الزامی میداند.
این یکی از مهمترین دلایلی است که گروه ما عایق کاری نما در فردیس را انجام میدهد آنهم با تجهیزات و مواد درجه یک، تا به شما در امر ساختمان سازی و رسیدن به نقطه پایان کار کمک کند.

 

آب بندی نما در فردیس و جلوگیری از ورود اب و رطوبت به داخل ساختمان در فردیس

نمای ساختمان، شیشه، سنگ، کامپوزیت، هرچه که باشد با گذشت زمان به خلل و فرج ریز و درشتی مزین می‌شود. در مواردی نمای ساختمان از همان ابتدی ساخت با این خلل و فرج همراه است. نشست ساختان با گذشت زمان هم یکی از عوامل بوجود آوردن این منافذ در نمای ساختمان است. منافذی که راهی برای عبور باد و باران و برف‌ و گرد خاک به داخل ساختمان هستند. آب بندی نما، پیدا کردن و بستن این منافذ است با چسب ها و مواد مخصوصی که جاذب رطوبت نیستند. ما با آب بندی نما در فردیس با سد کردن راه عبور عوامل فرساینده ای مثل آب و باد به داخل ساختمان، عایق کاری نما در فریس را به بهترین شکل ممکن انجام میدهیم و سبب طول عمر ساختمان شما میشویم.

 

دردسر وجود منفذ در نمای ساختمان

منافذ با عبور دادن عوامل فرساینده دردسر ساز میشوند. عواملی که با گذشت زمان سبب لق شدن مصالح و تخریب دیوارها می‌شوند. از میان عوامل فرساینده، اصلی ترین عامل آب است. نفوذ این عامل از طریق درزها، دیوار پشت نمای ساختمان را نم زده میکند و چهره زشتی به ساختمان میدهد و فضای داخلی را با بوی بد نم غیرقابل تحمل میکند. این منافذ همچنین باعث هدر رفتن انرژی می‌شوند. خروج هوای گرم در زمستان و هوای خنک در تابستان از این منافذ نیاز ساختمان به مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش را افزایش می‌دهد.
با ضد اب سازی نما در فردیس نتنها با مشکلات بالا مواجه نمیشوید که هزینه های ناشی از سرمایش و گرمایش برای شما کاهش میابد و در طولانی مدت سود میکنید.

 

تاثیر نفوذ آب در نمای ساختمان های فردیس

یک ساختمان دائما در معرض فرسایش توسط عوامل فرساینده قرار دارد. در طول سال بارها با آب ناشی از برف و باران که اصلیترین عامل تخریب است مواجه میشود. چون همه‌ی مصالح بنایی تا حدودی متخلخل هستند آب را به خود جذب می‌کنند. ساختمانی که عایق‌ رطوبتی و یا آب بندی نشده باشد به محض تماس با آب مقدار زیادی از آن را جذب میکند.
این آب به همراه املاحی که در آن محلول است موجبات تخریب دیوار را فراهم می‌کند. هم به نمای ساختمان و هم به دیوار پشت آن آسیب میزند.
آبی که به داخل مصالح ساختمانی نفوذ کرده است‌، پس از منجمد شدن منبسط می‌شود، و آب منبسط شده، مصالح را خرد و فرسوده می‌کند.
اگر بنا آجری باشد نفوذ آب به داخل دیوارهای آن مشکلات زیادی مانند شکفتگی، خرابی ملات درز و غیره را به بار میآورد.
همینطور چوب های بکار رفته در نما را میپوساند و فلزات را هم زنگ زده و اکسید میکند.
بر اثر جذب آب رنگ دیوار های پشت نما و خود نما پوسته پوسته می‌شود و ظاهر زشتی به ساختمان می‌دهد
شوره زدن دیوار داخلی و نمای ساختمان هم از دیگر عواقب است.
لق شدن مصالح موجود در نما از هر نوعی که باشد هم از دردسر های نفوذ آب به نمای ساختمان است.
رطوبت موجود در دیوار محیط مناسبی را برای رشد قارچها فراهم می‌کند و سبب ظهور جرم و آلودگی روی نما می‌شود.
همه ی این موارد و بسیاری دیگر از آسیب های نفوذ آب در نمای ساختمان است. از انجا که پیشگیری بهتر از درمان است تیم ما به شما برای جلوگیری از ورود رطوبت و آب به داخل ساختمان در فردیس کمک می‌کند تا از دردسر های این چنینی در امان باشید و در هنگام بارش برف و باران خیالتان راحت باشد.

 

ملات آب بندی پنجره دو جداره و اهنی در نمای ساختمان در فردیس

در عایق کاری نمای ساختمان از چسب های سیلیکونی، نانو، Z90 ، چسب شیشه و کامپوزیت های آب بندی استفاده میشود. از این چسب ها به صورت تکی یا در ترکیب با هم در آب بندی نما استفاده می‌شود تا با پوشاندن منافذ از هدر رفتن انرژی ساختمان و مهمتر از آن آسیب به ساختمان مخصوصا بر اثر نفوذ آب جلوگیری شود.
استفاده از این چسب ها بهترین راه حل است. در برابر رطوبت نفوذ ناپذیرند. سبب مقاوم شدن نمای ساختمان میشوند. و در مقابل تابش اشعه های خورشیدی مقاوم اند.

ضد آب سازی نما در فردیس توسط ما

گروه ما برای آب بندی نما در فردیس با توجه به نوع نمای ساختمان و موقعیت جغرافیایی آن مواد متفاوتی را بکار میبرد. برای عایق کاری نما از داربست استفاده نمیکنیم و با کمک طناب و تجهیزات دیگر این خدمت را ارائه میدهیم. با بکار بردن مواد باکیفیت شما را یک بار برای همیشه از شر درزهای موجود در نما خلاص میکنیم. خیالتان از بابت هزینه هم راحت باشد. ما این خدمات را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *