بستن پاسیو و نورگیر در کرج به صورت حرفه ای

تیم حرفه ای کرج نما با بستن پاسیو و نورگیر در کرج به صورت کاملا تخصصی این اطمینان را به شما می دهد که روشنایی و صلح و صفایی پاسیو های قدیمی، که در خانه ها قبلا وجود داشت و همه با دیدن این پاسیوها یاد خانه های مادر بزرگ ها می افتند را به صورت مدرن تر و زیبا تر از آن پاسیو های قدیمی به خانه های شما بازگرداند.

نورگیر در خانه ها نقش بسیار مهمی را ایفا میکند، زیرا خانه ها را از دلگیری در می آورد.

و شادی و نشاط را به خانه ها برمیگرداند.

همانطور که همه شما می دانید نور خورشید حاوی ویتامین D است که بسیار از این ویتامین برای اعضای خانواده شما، به خصوص کودکانتان مفید است و از بیماری های از جمله : راشیتیسم، استئومالاسی، استئوپروز و … جلوگیری میکند. تیم کرج نما با تخصص که در بستن پاسیو و نورگیر در کرجدارد.

توانسته در زمینه بستن پاسیو و نورگیر در کرج بسیار موفق عمل کند.

 

پاسیو چیست و در کدام ساختمان ها کاربرد دارد ؟

پاسیو در هر قسمت از خانه که قرار بگیرد محیط باعث روشنایی محیط اطراف میشود عمدتا از پاسیو در قسمت پشت خانه ها استفاده میشود زیرا اکثرا در قسمت پشت خانه به دلیل نبود پنجره، نورگیر نیستند.

پاسیو ها در خانه های حیاط دار باعث زیبایی سالن و محیطی دلنشین برای دورهمی های خانوادگی ایجاد میکند اما امروزه بیشتر خانه ها به صورت آپارتمان هستند.

بنابراین پاسیو علاوه بر مکانی که شما میتوانید در آن از کاشت گیاهان و پرورش گل های زینتی لذت ببرید برای شما فضای زیبا و دلنشین برای اوقات فراغت را نیز مهیا می کند.

چه بسا زمانی وقت رفتن به پارک و باغ را ندارید میتوانید از این فضای زیبا نهایت لذت را ببرید.

از پاسیو ها همچنین در زیر زمین ها و پارکینگ ها نیز استفاده میشود زیرا این قسمت خانه در زیر طبقات بالایی قرار دارند و نور کافی به آنها نمی رسد بنابراین همیشه تاریک و دلگیر هستند بنابراین با ایجاد پاسیو میتوان به این قسمت ها هم نور را برسانیم و همچنین با کاشت گیاهان تزئینی آنها را به محیطی زیبا و تفریحی تبدیل کنید و از آن محیط ها لذت ببرید.

پاسیو ها و نورگیرها در خانه چه نقشی دارند ؟

پاسیو یک کار تزئینی و پرکاربرد است که در خانه ها، لابی هتل ها، پاساژ ها و… استفاده میشود.

این کار بسیار جلب توجه می کند چه در بخش تجاری که باعث افزایش مشتری و شلوغ شدن محل کسب میشود و چه در بخش های غیر تجاری مثل خانه ها، که با نصب آبنما و کاشت گیاهان زینتی باعث زیبای خانه میشود.

اما پاسیو مزیت دیگری هم دارد و آن نور گیر بودنش است و ساختمان شما را در روز روشن نگه میدارد و دیگر نیازی به روشن کردن لامپ های اضافی ندارید و میتواند ماهانه مبلغی را در هزینه برق ساختمان شما، صرفه جویی کند. اما مسئله مهمی که در اینجا پیش خواهد آمد این است که:

این کار(ساختن پاسیو و نورگیرها) را به چه کسانی بسپاریم؟

تا با خیالی آسوده یک کار زیبا را داشته باشیم. ما به شما تیم حرفه ی کرج نما را معرفی میکنیم این تیم در شهر کرج فعالیت میکند و افراد متخصص این تیم حرفه ای، با بستن پاسیو و نورگیر در کرج زیبای را به خانه ها و اماکن تجاری این شهر بازگردانده اند.

 

مصالح مورد استفاده در پاسیو های امروزی چیست؟

سقف های پاسیو یکی از مهم ترین قسمت های پاسیو است زیرا باید نور را از خود عبور دهد و نور را به محیط ها مثل : زیر زمین ها، پارکینگ ها، قسمت های پشت خانه ها و… برسانند.

در گذشته از سقف های با جنس شیشه استفاده میشد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی مصالح دیگری برای این کار از جمله: فایبر گلاس شفاف، پوشش های حبابی و… استفاده میشوند.
از یک ماده دیگر به نام پلی کربنات شفاف که قادر است به خوبی نور خورشید را از خود عبور دهد و ماندگاری بالای هم دارد نیز در ساختن سقف پاسیو ها استفاده میکنند.

امروزه با پیشرفت علم ساخت سقف های پاسیو را به صورت متحرک نیز میسازند و شما میتوانید از هوای آزاد نیز لذت ببرید و در هنگام بارش باران و برف نیز با بستن سقف پاسیو از گیاهان خود محافظت کنید.

در قدیم تنها نور را از طریق سقف هدایت میکردند اما امروزه با پیشرفت های روزافزون قادر به هدایت نور از دیواره ها نیز هستند و میتوانند از مصالحی که در بالا برای ساخت سقف معرفی شدند در دیواره های پاسیو نیز استفاده کرد.

 

حیاط خلوت چیست؟

کاربرد حیاط خلوت نیز همانند پاسیو ها و نورگیر ها هست و برای هدایت نور به قسمت های از ساختمان، که نور به آنها نمی رسد استفاده میشوند. اما با این تفاوت، که دیگر سقف ندارند.

بنابراین مثل یک حیاط کوچک در قسمت پشت ساختمان ساخته میشوند. تیم حرفه ای کرج نما با متخصصین مجرب خود در زمینه، بستن حیاط خلوت در کرج فعالیت میکنند. شما میتوانید با ساخت حیاط خلوت در قسمت پشت ساختمانتان یک فضایی برای کاربرد های مختلف داشته باشید و میتوانید از این حیاط خلوت ها به عنوان فضای سبز، انباری و… استفاده کنید.

امروزه این فضا ها برای خانه ها یک نیاز ضروری است زیرا وقت های تفریح و سرگرمی کودکان با درگیربودن پدر ها و مادر ها با کار های روزمره نسبت به گذشته خیلی کمتر شده است. بنابراین با وجود چنین فضا هایی هم بزرگسالان میتواند محیطی لذت بخشی را با داشتن گیاهان زینتی برای خود بسازند و هم کودکان میتوانند یک محیطی برای بازی و سرگرمی در خانه در هنگام نبود بزرگسالان برای خود داشته باشند. این گونه فضا ها میتواند بسیار در زندگی امروزه مفید باشد و همه ی اعضای خانواده را برای مدت زمانی از محیط های مجازی جدا کند و باعث شود بچه ها لحظاتی از تبلت و ایکس باکس و گوشی و… جدا شوند و به بازی های سالم و پرنشاط که بسیار برای سلامتی آنها ضروری است، بپردازند.

 

نصب توری های مرغی و کاربرد آنها

توری مرغی برای پوشاندن سقف یا دیواره های حیاط خلوت ها، پاسیو ها و … استفاده میشود. و دارای انواع مختلفی از جمله توری فلزی، پلاستیکی و… هستند. توری ها بستگی به جنسی که دارند دارای مزایا و معایبی نیز هستند به طور مثال برای جنس پلاستیک از مزایای آنها میتوان، از وزن سبک و نصب راحت را نام برد ولی مشکلی که دارند عمر کوتاه آنها است اما جنس های فلزی بسیار با دوام و زیبا هستند ولی وزن زیادی دارند و کمی گران قیمت هستند. متخصصان کرج نما در زمینه نصب توری مرغی در کرج نیز فعالیت میکنند و توانسته اند با کار های زیبا و با دوام رضایت شما عزیزان را که مهر افتخاری بر کار های این تیم متخصص و حرفه ای است را بدست بیاورند. تیم کرج نما بسیار در زمینه بستن پاسیو و نورگیر در کرج موفق است و با اجرای هر دو کار نصب توری مرغی در کرج و بستن پاسیو و نورگیر در کرج به صورت همزمان نیز موفق عمل کرده است.

 

توری مرغی

 

جنس دیگری که در اجرای این توری ها استفاده می شود توری های فرنگی است که این توری ها هم مزایای همچون قیمت مناسب، اجرای آسان و بادوام دارد. این جنس نسبت به جنس های فلزی و پلاستیکی بهتر و بی نقص تر است.

اجرای توری های مرغی بر روی حیاط خلوت و پاسیو ها توسط متخصصان کرج نما باعث جلوگیری از ورود پرندگان به داخل ساختمان در کرج میشود و راه ورود پرندگان، به داخل ساختمان را می بندند.

ورود پرندگان به داخل ساختمان ها یکی از مشکلاتی است که شاید در دید اول چشم نیاید ولی پرندگان میتوانند ناقل بیماری های از جمله آنفولانزای پرندگان و…باشند که این موضوع می تواند بسیار خطرناک و دردسر ساز باشد. همچنین باید در این شرایط به خصوص بیماری کووید 19 (کرونا) مراقب این گونه مسائل باشیم زیرا در سالهای اخیر بیماری های که توسط حیوانات به انسان ها منتقل شده اند تعدادشان کم نیست و بسیار خطرناک هستند و باعث مختل شدن زندگی خیلی از انسان ها میشوند.

نمونه بارز آنها که امروزه بسیاری از مردم دنیا از جمله مردم کشور عزیزمان ایران که با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند و زندگی خیلی از انسان ها را مختل کرده است و در بسیاری از نقاط جهان باعث از بین رفتن انسان های بی گناه شده است کووید 19 یا همان کرونا است.که امیدواریم هر چه سریع تر با همکاری های سراسری دنیا و کمپین در خانه بمانیم این بیماری که توسط حیوانات منتقل شده است را شکست دهیم و همگی سالم وسلامت به زندگی عادی خود برگردیم.

بنابراین همانگونه که قبلا گفته شد با ایجاد پاسیو و حیاط خلوت ها میتوان فضای سبزی را با کاشت گیاهان زینتی و پرورش گل در خانه ها ایجاد کرد و در این شرایطی که ناخواسته برایمان اتفاق افتاده است و مجبور به ماندن در خانه ها هستیم چنین فضا های میتواند یک فضایی تفریحی و پر نشاطی را برای تمام اعضای خانواده به ارمغان بیاورد. پدر ها و مادر ها میتوانند کودکان را با چنین فضا هایی به آسانی مشغول و سرگرم کنند و خودشان هم در کنار فرزندانشان از این فضا ها نهایت لذت را ببرند.

متخصصان ما در کرج نما آماده اند که با بستن پاسیو و نورگیر در کرج این فضا های زیبا و لذت بخش را برای شما عزیزان که در شهر زیبای کرج زندگی می کنید، را ایجاد کنند و بتوانند با ایجاد محیطی زیبا شما را در این روزهای سخت کرونایی کمک کنند. آرزوی تمام شدن این بیماری و سلامتی همه ی مردم دنیا به خصوص مردم کشور عزیزمان ایران را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *