امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بندکشی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست اب بندی نما در نوشهر چالوس

 

 

راههای درزگیری نما ساختمان در مازندران

 

برای درزگیری نما ساختمان در مازندران باید چکار کرد؟

آیا با نحوه بندکشی نما با طناب بدون داربست با طناب در مازندران آشنایی دارید؟ بارش فراوان باران در استان مازندران سبب لزوم درزگیری نما ساختمان در مازندران می شود. این کار عواملی ایجاد می کند که بتوانیم مانعی برای ورود آب به داخل ساختمان ایجاد کنیم.عدم رعایت این نکته می تواند در ساخت ساختمان های این استان ایجاد مشکل کند و خیلی زود مصالح و ساختمان ها به دلیل نفوذ آب دچار فرسودگی شوند.

برای بررسی این که درزگیری نما ساختمان در مازندران چقدر دارای اهمیت است و چه راه هایی برای انجام آن وجود دارد تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
مزیت های درزگیری نما ساختمان در مازندران
البته که آب بندی و درزگیری نما یکی از بخش های جدانشدنی در پروسه ی ساخت و ساز است.

برای کاهش هزینه ها و مصرف انرژی باید اتلاف از طریق قسمت های مختلف جداره های نما به حداقل برسد. در این راستا مزیت های درزگیری نما ساختمان در مازندران:
مقاوم سازی بیشتر نما در مقابل عوامل جوی بیرونی و رطوبت زیادی هوا
امکان استفاده از چسب های سوپر سیلیکون، پلی اورتان و انجام آسان کار
ایجاد عایق بندی حرارتی و رطوبتی برای کم کردن هزینه های نگهداری و بهره برداری های طولانی مدت
برای همین گروه ما با ارائه خدمات فنی و مهندسی شده در راستای بندکشی و دربندی نما در مازندران و بابل در خدمت شما هموطنان عزیز است.

اب بندی نما در نوشهر چالوس

 

انواع مختلف نماهایی که برای ساختمان ها در نظر گرفته می شود هرکدام به میزانی میتوانند در ممانعت از ورود آب دارای ویژگی های مثبت و منفی باشند.به عنوان مثال در نماهای سنگی و آجری به علت اینکه درزهای آن ها با ماده مقاومی چون سیمان پر شده است امکان نفوذ آب از درز آجرها یا سنگ ها وجود ندارد. اما خود این مصالح یعنی آجر یا سنگ امکان نفوذ را به آب می دهند. به همین سبب گزینه های چندان مناسبی به شمار نمی روند.
انواع دیگری از مصالح که در شهر های شمالی برای نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد کامپوزیت و شیشه است. این مواد نفوذ دهنده های خوبی برای آب نیستند اما به این علت که امکان اتصال صفحه های شیشه ای یا کامپوزیتی آن ها به یکدیگر با سیمان وجود ندارد ممکن است خیلی زودتر و با اولین بارش آب را به داخل هدایت کنند. البته برای جلوگیری از این اتفاق دو ماده مهم و کاربردی دیگری در نظر گرفته شده که حتی بهتر از سیمان وظیفه خود را انجام میدهند.
اولین ماده،ماده ای شیمیایی و بسیار کاربردی با ویژگی های جالبی است که به نام چسب پلی اورتان نامیده می شود. از این چسب به همراه یک نوار لاستیکی برای اتصال ورق های کامپوزیتی استفاده میشود. این چسب بسیار انعطاف پذیر،عایق حرارت و صوت،ضد حریق،مقاوم در برابر اشعه فرابنفش و با طول عمر بسیار بالاست که در مجاورت هوای مرطوب و بارش باران آسیب نمی بیند و شکل خود را به حالت اولیه حفظ می کند. ویژگی مهم دیگر آن قابلیت شدیدی است که در اتصال به سطوح مختلف دارد.

این قابلیت باعث می شود در درزگیری نما ساختمان در مازندران صفحات کامپوزیت به طوری به هم متصل شوند که دیگر امکان نفوذ را از ذرات آب بگیرند.
کاربرد این چسب در درزگیری نما ساختمان در مازندران اهمیت بالایی دارد.

جالب نیست که یک چسب بتواند به راحتی جای سیمان را با آن همه کاربرد و قدمت استفاده بگیرد؟ و بتواند حتی بهتر از سیمان عمل کند!

چسب پلی اورتان برای درزگیری نما ساختمان در مازندران

 

برای اتصال صفحات شیشه هم چسب دیگری استفاده می شوند به نام چسب سیلیکونی. این چسب مانند چسب پلی اورتان از خاصیت چسبندگی و انعطاف پذیری خوبی برخوردار است. همینطور در برابر اشعه فرابنفش هم مقاومت بالایی دارد. اما در مورد این چسب باید دقت بیشتری داشته باشید چرا که چسب های سیلیکونی انواع متفاوتی دارند که میزان مقاومت و کیفیت آن ها متفاوت است.

درزگیری نما ساختمان در مازندران، نمای شیشه ای

درزگیری نما ساختمان در مازندران هم برای ساختمان های در حال ساخت ضروری است و هم برای ساختمان های قدیمی که نیاز به ترمیم دارند.
راه های بند کشی نما
همانطور که پیشتر گفته شده بندکشی نماهای ساختمانی و درزگیری نما ساختمان در مازندران به وسیله سیمان، چسب سیلیکونی و چسب پلی اورتان انجام می گیرد.اگر قصد بندکشی ساختمان های در حال ساخت را داشته باشیم، بهتر است کار را به شیوه ای انجام دهیم که در آینده نیاز کمتری به ترمیم بندکشی وجود داشته باشد.
برای بندکشی نما به این علت که باید به طور مستقیم با همه قسمت های بنای ساختمان در ارتباط باشیم به ابزاری برای بالا رفتن نیاز داریم. برای این کار می توان از داربست استفاده کرد یا این کار را با طناب انجام داد.
برای استفاده از طناب برای درزگیری نما ساختمان در مازندران باید از لوازم با کیفیت،شامل طناب با کیفیت و گیرنده مناسبی که تحمل وزن شخص را داشته باشد استفاده کرد تا موجب بروز خطر نشود.
بندکشی نما بدون داربست با طناب در مازندران یکی از روش هایی است که برای درزگیری نما ساختمان در مازندران استفاده می شود. این کار موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شده و راحت تر از استفاده از داربست است.

درز بندی نما با طناب در بابل

شهر بابل به عنوان یکی از شهر های مهم و پرجمعیت و البته پربارش استان مازندران است.

همانطور که درباره درزگیری نما ساختمان در مازندران و همینطور شهر بابل گفته شد بندکشی و درزگیری نمای ساختمان های این شهر به دلیل جلوگیری از نفوذ باران دارای اهمیت بالایی است. بهترین راه برای درز بندی نما با طناب در بابل، بندکشی با طناب و بدون داربست در بابل است. چرا که با این کار هم وقت کمتری برای این کار صرف می شود و هم این که به دلیل رطوبت بالا استفاده از داربست های آهنی معایب و مشکلات خاصی ایجاد می کند. بنابراین بهترین راه این است که از افرادی برای بندکشی و درزگیری نما ساختمان در مازندران و بابل استفاده کنیم که توانایی انجام بندکشی با طناب و ابزار لازم را داشته باشند تا بتوانند راحت تر کار بندکشی را انجام دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درزگیری نما ساختمان در مازندران می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *