امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

انجام و نصب نورپردازی نما در کرج

 

 

نورپردازی نما

نورپردازی نما بخش مهمی از دکوراسیون ساختمان است. در طراحی نور نما از رنگ های متنوع استفاده می شود. رنگ های به کار رفته در نور نمای ساختمان می توانند معرف عملکرد و نقش ساختمان باشند. به طور کلی نورپردازی در جوامع شهری اهمیت زیادی دارد.

بنابراین برای انجام و نصب نورپردازی نما به یک تیم حرفه ای نیاز دارید.
انجام و نصب نورپردازی نما یک پروژه پیچیده و گسترده بوده و نیاز به مدیریت قوی دارد. نصب نورپردازی در کرج کلیه تجهیزات لازم برای طراحی نور نمای ساختمان را مورد توجه قرار می دهد.
تکنیک های جدید در انجام و نصب نورپردازی نما
امروزه برای انجام و نصب نورپردازی نما از تکنیک های جدید استفاده می شود. پیش از اجرای نورپردازی نما، ابتدا یک شماتیک کلی از وضع نور ساختمان ترسیم می گردد.
برای انجام نورپردازی نیاز به ترسیم ارتفاعات و نقشه دارید.

در این نقشه، توزیع روشنایی، فواصل و مساحت تحت پوشش آن ها مشخص می شود.
با استفاده از نرم افزارهای مجهز می توان سطح نور را محاسبه کرد. نرم افزارهای معماری و نورپردازی می توانند خانه را به شکل سه بعدی نمایش دهند و کلیه چراغ ها را متناسب با آن قرار دهند. در نرم افزارهای معماری می توان وضعیت نورپردازی ساختمان را به شکل فرضی بعد از انجام و نصب نورپردازی نما به دست آورد. وجود نرم افزارهای حرفه ای از احتمال بروز خطا یا عدم نارضایتی مشتری جلوگیری خواهد کرد.
بعد از اجرای نورپردازی نما کلیه اطلاعات و توضیحات لازم برای مدیریت و دسترسی به چراغ ها به مشتریان داده می شود.
انجام و نصب نورپردازی نما با طناب
نصب نورپردازی در کرج با تیم متخصص و حرفه ای انجام می شود. مجموعه نورپردازی کرج برای نصب از تکنیک طناب کمک می گیرد. در واقع با بهره مندی از تکنیک طناب دیگر از داربست برای دستیابی به ارتفاع مورد نظر استفاده نمی شود.
سالیان متمادی برای نصب اجزای نما و نورپردازی آن از داربست استفاده می شد. نصب و بهره مندی از داربست برای ساختمان های کم ارتفاع عقلانی به نظر می رسد و خطر چندانی به دنبال ندارد. این در حالی است که در ساختمان های مرتفع نمی توان ار داربست برای رسیدن به محدوده ارتفاعی مدنظر بهره مند شد.

قطعاً تهیه و راه اندازی یک داربست با ارتفاع زیاد، مشکلات بسیاری به همراه دارد و جا به جایی را دچار مشکل می نماید. همچنین انجام و نصب نورپردازی نما با داربست بسیار زمان بر بوده و روال کاری را کندتر می نماید.

 

انجام و نصب نورپردازی نما با طناب

 

انجام و نصب نورپردازی نما با داربست امنیت پرسنل، حاضرین و … را به خطر می اندازد. ساخت داربست های عظیم بسیار هزینه بر بوده و مقرون به صرفه نیست. افرادی که در زمینه نورپردازی فعالیت می کنند، نیاز به حرکت مداوم در محور نمای ساختمان دارند. حال آن که در داربست ها امکان جا به جایی با مشکل مواجه است و به راحتی فراهم نمی گردد.
نصب led در نورپردازی نما
در نورپردازی کرج، نصب led با طناب بدون داربست انجام می شود. چنین نصبی امکان نورپردازی در هر ارتفاعی را فراهم می کند. ضمن اینکه جا به جایی فرد به سهولت انجام می شود. در واقع فردی که در حال نصب نور نماست، محدودیت ارتفاعی ندارد.
چراغ های led در زیر بالکن، پنجره و ستون های نما نصب می گردد. این چراغ ها جنبه تزیینی دارند و تامین کننده نور موضعی می باشند.
تابش نور زیاد و مستقیم با چراغ های led فراهم می گردد.
چراغ های ال ای دی به شکل چراغ های باریک بر روی نمای ساختمان نصب می شوند.

چراغ های led با تنوع رنگ همراه هستند و می توانند منظره زیبایی برای محیط ساختمان ایجاد نمایند.
در نورپردازی کرج، کلیه تجهیزات نوری نمای ساختمان از جمله نصب چراغ نمای ساختمان با طناب انجام می شود.

 

 

خدمات نصب نورپردازی در کرج

 

نورپردازی در کرج با برندهای مطمئن و معتبر انجام می شود و گارانتی طولانی دارد.
در تمام قسمت های نما امکان نصب و تعویض لامپ های سوخته نما وجود دارد.

خدمات نصب نورپردازی در کرج
کابل ها و چراغ های نما با تکنیک روز دنیا در برابر عوامل بیرونی به خوبی آب بندی می شوند.
برای کاهش هزینه و مصرف برق از یک کلید برای روشن و خاموش کردن کلیه لامپ ها استفاده می کند.
امکان پوشش دهی نقاط ضعیف و معیوب نمای ساختمان با انجام و نصب نورپردازی نما فراهم می شود. ضمن اینکه می توان جلوه نقاط زیبای ساختمان را بیشتر کرد.
امکان انجام و نصب نورپردازی نما با پروژکتور نیز فراهم است. پروژکتورها در طبقات پایین نصب می گردند. پروژکتورها امکان پخش نور را تا طبقات بالا فراهم می کنند.
نورپردازی کرج انجام و نصب نورپردازی نما را با استفاده از طناب راپل انجام می دهد. روش نصب چراغ نمای ساختمان، پروژکتور و چراغ led به روش اسپایدر است.
طناب راپل، طنابی بسیار مقاوم در برابر فشار و وزن سنگین است. طناب راپل وزن سبکی دارد و حرکت کردن با آن بسیار آسان می شود. در انجام و نصب نورپردازی نما برای حرکت با راپل از روش اسپایدر کمک گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *