امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب

 

نصب بنر در کرج

 

امروزه از بنرهای تبلیغاتی به جهت افزایش کسب و کارهای مختلف و جذب مشتری برای این کسب و کارها استفاده می کنند. نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب در ارتفاعات مختلف و سرعت بالاتر انجام می شود. همچنین انجام این کار بدون داربست نیز مقرون به صرفه تر بوده و هزینه کمتری دارد.
نصب تابلو در کرج با طناب بر روی نمای ساختمان و یا در سایر مکان های دیگر قابل اجرا می باشد.

 

 

نصب بنر و یا تابلوهای تبلیغاتی مختلف بدون داربست نیاز به مهارت بالایی دارد.

 

 

این کار توسط تکنسین های مجرب کار در ارتفاع به آسانی انجام می شود. روش استفاده از طناب برای نصب انواع بنر و تابلو در ارتفاع نسبت به روش های سنتی و استفاده از داربست دارای مزیت های سرعت بسیار زیاد و هزینه کم است. چرا که در این نیازی به نصب داربست و زمان و هزینه لازم برای نصب وجود ندارد و کار به راحتی انجام می شود.
نحوه نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب
بنرهای تبلیغاتی به دلیل جنس خاصی که دارند معمولا در مقابل وزش بادهای شدید دچار پارگی می شوند. بنابراین برای نصب بنرهای مختلف باید دقت کافی داشت و این کار توسط فرد باتجربه و ماهر انجام شود.
برای این کار تکنسین های کار در ارتفاع، بنرها را با استفاده از پیچ های محکم، بر روی دیوار نصب می کنند. علاوه بر این برای مقاومت بیشتر بنر، از واشر برای نصب آن استفاده می کنند.
همچنین برای بنر و تابلوهایی که دارای وزن بیشتری بوده و سنگین هستند نیز می توان از جوشکاری در جهت استحکام بیشتر آن بر روی دیوار و یا نمای ساختمان های مختلف استفاده کرد.
بنرها و تابلوهای تبلیغاتی به منظور جذب مشتری بیشتر و یا آگاهی دادن به افراد نصب می شود. بنابراین برای دید بهتر آنها در تاریکی و جلب نظر بیشتر می توان از نورپردازی روی تابلو یا بنر نیز بهره برد.

نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب

 

نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب به دلیل کار در ارتفاع نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد.

بنابراین برای انجام این کار باید از شرکت هایی کمک گرفت که دارای کارکنانی زبده و با مهارت هستند و این خدمات را به بهترین کیفیت و بدون خسارت انجام می دهند.
همچنین شرکت های کار نصب تابلو در کرج با طناب را انجام می دهند باید دارای مجوز معتبر باشد.

علاوه بر این اینگونه شرکت ها برای کارکنان و تکنسین های خود از بیمه نامه استفاده می کنند تا در صورت مواجه شدن با هرگونه حادثه، هیچگونه هزینه ای برای کارفرما وجود نداشته باشد.
نصب تابلو دیجیتالی بدون داربست
بسیاری از فروشگاه های بزرگ و یا برخی ساختمان های مهم مانند بیمارستان ها، شرکت ها و یا ساختمان های تجاری و پاساژها برای شناساندن خود به افراد از تابلوهای دیجیتالی استفاده می کنند. نصب تابلو دیجیتالی بدون داربست بایستی در مکانی اجرا شود تا مورد توجه افراد قرار گیرد و ارتفاع آن نیز مناسب باشد.
تابلوهای دیجیتالی در هر ابعاد و اندازه ای قابل ساخت هستند و در هر مکانی قابل نصب هستند.

این تابلوها علاوه بر ارتباط با افراد و معرفی کسب و کارهای مختلف، جلوه زیبایی نیز به شهر می دهند.
استفاده از نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب و همچنین انواع تابلوها، باعث می شود تا مشکلی برای عابران پیاده به وجود نیاید و همچنین برای ساکنان ساختمان ها نیز با نصب داربست مزاحمتی ایجاد نشود.

علاوه بر این با رعایت همه نکات ایمنی، خطرات آن نسبت به نصب داربست کمتر خواهد بود.
برای نصب انواع تابلوها و نصب تابلو دیجیتالی بدون داربست، بر روی نمای ساختمان دو روش وجود دارد.

یک روش ساخت فرم و قالب به وسیله آهن و روش دیگر استفاده از پیچ و رولپلاک برای نصب تابلو به نمای ساختمان است.

 

نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب

 

راپل کار و یا تکنسین کار برای نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب و در ارتفاع با بررسی و دقت در نمای ساختمان و جنس نما مورد نظر، یکی از این روش ها را برای نصب مناسب تابلو و یا بنر انتخاب می کند.
تجهیزات لازم برای نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب
ابزار و وسایل لازم برای کار در ارتفاع با طناب بایستی دارای استانداردهای معتبر و مجاز بوده و با کیفیت باشند. استفاده از ابزارهای بی کیفیت باعث به وجود آمدن خسارت های جبران ناپذیر خواهد شد.
تجهیزات لازم برای این کار عبارت هستند از؛ قرقره ها، طناب، ابزارهای فرود و صعود، لباس و کلاه ایمنی، ابزارهای حمایتی و…. تمامی این تجهیزات بایستی دارای استانداردهای ایمنی باشند.
برای نصب بنر در کرج بدون داربست با طناب و همچنین نصب تابلو در کرج با طناب و در ارتفاع زیاد، تکنسین با تجربه و متخصص بایستی به وسیله طناب و تجهیزات دیگر، به صورت معلق از پشت بام به سمت پایین ساختمان و یا سازه حرکت کرده و عمل نصب را انجام می دهد.
بنرها و تابلوهای تبلیغاتی معمولا بر روی نما یا پشت بام ساختمان های بلند و برج ها نصب می شوند.

برخی مواقع تابلو یا بنر به دلیل پارگی و یا عوامل دیگر نیاز به تعمیر، تعویض و یا شستشو دارد. این کار نیز به راحتی و با استفاده از طناب، بدون داربست قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *